Mini Club Nowy Targ – Recenzja

Mini Club była pierwszą salą, którą odwiedziłyśmy i na razie jest naszą ulubioną.

Wprawdzie zmotoryzowani muszą liczyć się z dodatkowymi kosztami parkingu (na rynku lub na prywatnym parkingu przy ulicy Harcerskiej), ale tylko w godzinach 8-17.00. W zamian mamy parking pod samymi drzwiami sali.

Sala znajduje się na piętrze, najlepiej wejść od strony ulicy Harcerskiej.

Koszt? 15zł za godzinę wspaniałej zabawy dla dziecka 😉

Co znajdziecie w środku?

Oczywiście najwięcej miejsca zajmuje kulkoland/ suchy basen. Jest on podzielony na dwie części – co dla mnie jest super sprawą, bo gdy w jednej części jest dużo dzieci, można bezpiecznie pobawić się z dzieckiem w drugiej części :). Znajdziecie tam 3 zjeżdżalnie, mnóstwo mostków, obrotowych elementów, wspinaczki itp. Ostatnio obserwowałam swoją córkę, która uwielbia przemierzać labirynt a obok niej świetnie bawiła się 7 latka!

Oprócz suchego basenu najmłodsi mają do dyspozycji kilka tablic manipulacyjnych, kilka (różnych) jeździków (motocykle, samochodziki, pchacze), ogromną kuchnie do zabawy.

Starsi mogą bawić się puzzlami piankowymi, klockami magnetycznymi czy grać w piłkarzyki. Znalazłam nawet domek dla lalek czy klocki.

Ta sala to również świetne miejsce spotkań  z innymi rodzicami – do dyspozycji macie Mini-cafe (niestety rodzice Maluchów muszą pilnować swoje pociechy więc Mini Cafe to raczej przyjemność dla rodziców dzieci 2l+).

A to wszystko jest nowe i w świetnym stanie.

Wiem, że wpis może brzmieć jak sponsorowany. Nie jest nim ;). Ta sala zabaw mnie urzekła i jest moją alternatywą w dni kiedy moja córeczka zaczyna roznosić dom w złą pogodę:).

 

Link do strony: https://www.miniclub.pl/nowy-targ/

 

Zdjęcia pochodzą ze strony Mini Clubu.


You may also likeDodaj komentarz

Your e-mail will not be published. All required Fields are marked