Sala zabaw – Park Janosika

Ostatnie majowe dni spowodowały, że staliśmy się stałymi bywalcami sal zabaw, w związku z tym wzbogacamy nasze recenzje sal zabaw. Tym razem, pora na najlepszą jak do tej pory salę – Park Janosika.

http://www.janosik.pl


Ogromna sala zabaw w turystycznym centrum Zakopanego jest miejscem, w którym Wasze pociechy znajdą rozrywkę na długie godziny.

Początek niech Was nie zniechęca, do sali zabaw musicie dostać się po ruchomych schodach (co jest dość dużym utrudnieniem dla wózków dziecięcych). Później jest o wiele łatwiej: ogromna szatnia, w której pomieści się wiele kurtek, jest dużo przestrzeni.

http://www.janosik.pl

Sama zabaw to 700m2 zabawy, dodam przemyślanej zabawy. Znajdziecie świetną strefę dla maluchów, z mini basenem z kulkami.
Oprócz tego mnóstwo labiryntów z centrum czyli ogromnym basenem z (białymi) kulkami.
Mnie zaskoczyły dwie (!!) zjeżdżalnie z „pontonami”, w tym jedną z zakrętami (która cieszyła się największą popularnością). A najciekawszą atrakcją było „poddasze” z przeszkloną podłogą, po której dzieci mogły toczyć piłki- takiej atrakcji jeszcze nie widziałam.

http://www.janosik.pl

My wybraliśmy się do sali w deszczową niedzielę, zaraz po świętach, jeśli dodam, że sala jest przy Krupówkach – możecie sobie wyobrazić ruch jaki był w sali. I owszem, przy wejściu zostałam poinformowana, że sala jest prawie pełna, ale na miejscu okazało się, że taka ilość dzieci wcale nie przeszkadza. Sala jest tak ogromna i przemyślana, że dzieci swobodnie się bawią a rodzice mogą w spokoju wypić kawę w kafeterii, która jest częscią ‚fun-zone’y’.

Tak jak napisałam na początku, Park Janosika jest najlepszą salą zabaw w jakiej dotychczas byłam i jedyną jej wadą może być cena (29zł/h w niedziele), ale uwierzcie mi, taka ilość atrakcji jest warta swojej ceny.

Strona parku: www.janosik.pl
Komentarz

Interesujący artykuł, wielu ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.

Reply
Dodaj komentarz

Your e-mail will not be published. All required Fields are marked